Hizmetlerimiz

IFLOOR DAMPER

İndir

IFLOOR DAMPER

 

iFLOOR DAMPER

Kauçuk zemini olan fitness salonunda harika bir halter kaldırma yaptınız. Halteri elinizden bıraktığınız anda bu harika kaldırıştan önce düşünmeniz gereken ilk şey haterin zemine düştüğünde yerden sekerek size zarar vermemesi için önlem almak olur…

iFLOOR® DAMPER benzer durumlarda sizi koruyan, ayrıca çok yüksek darbe emilim seviyeleri ile katlar arasında en üst düzey darbe yalıtımı sağlayan bir şok emicidir. Diğer tüm elastomerlerden farklı olarak düşük rebound katsayılarına sahiptir. Yüksek şok emilimini milisaniyeler seviyesinde kütlesinde tutar ve ani reflekslerin oluşumuna müsaade etmez.

DAMPER’i oluşturan özel poliüretan polimerleri Şok Emilimi ile L 30dB e kadar Darbe Yalıtımı sağlar. Fitness salonlarında iFLOOR® DAMPER ile sağlık güvenliği ve gürültü kontrolünü sağlayabilirsiniz. DAMPER kullanıldığında kauçuk zeminde hissettiğiniz zıplama hareketini sizden başka hisseden olmayacaktır, özellikle alt komşularınız.

Gürültü kontrolü; halter kaldırma alanları, aerobik egzersiz alanları, kardiyo alanları, koşu bantları gibi ekipmanların bulunduğu alanlar ve top oyunları gibi alanlarda ayrı ayrı planlanıp uygulanmalıdır.

iFLOOR® DAMPER 25mm ve 50mm olmak üzere 2 kalınlıkta zemin matı şeklindedir. Alan tasarımları bu iki ürünün konfigürasyonuna göre yapılmalıdır.