Hizmetlerimiz

IFLOOR VEN

İndir

IFLOOR VEN

iFLOOR VEN

iFLOOR® VEN serisi, Yüksek Yoğunluklu ve Çapraz Bağlı Amorf hücre yapısına sahip polimerlerden üretilen Viyol desen verilerek darbe yalıtım performansı artırılmış döşeme altı matıdır. Hücre yapısı ve yüzey formu sayesinde Sesi ve Isıyı taşımaz Kauçuk formunda pişirilerek imal edildiğinden standart PE ürünlere göre çok yüksek mekanik dayanım performansına sahiptir. Hacimler arasında hem Hava Doğuşlu hem de Darbe Kaynaklı seslerin yalıtımı için kullanılan VEN serisi, aynı zamanda yüksek Isı Yalıtım performansı da sağlar. Alt bölümünde bulunan viyol basma noktaları minimum darbe iletim noktası oluşumuyla ileri düzeyde darbe yalıtım performansı sağlar.

Döşeme altında kullanılan 5/3 , 8/4 , 10/5 , 17/8 ve 20/10 alt modelleri 22dB ile 28dB arasında yüksek darbe yalıtımı (Lw) elde edilmesine olanak tanır.

 

 

 Katlar arasında Şap Altında, Modülasyon Paneli Altında, Parke Altında, Yükseltilmiş Döşeme Altında. Teras ve Çatı Yalıtımlarında, Çelik ve Hafif Çelik Sistemlerde. Gemilerde Taban Döşemelerinde ve Motor Dairesi Detaylarında Tavsiye Edilen Uygulama Şekline Göre; Serbest Halde Zemine döşenerek ve birleşim noktalarında Akrilik Bant (i GUARD Acrtype-P tavsiye edilmektedir) ile yapıştırılarak Uygulanır.