Hizmetlerimiz

IFLOOR PERFOR-M

İndir

IFLOOR PERFOR-M

 

iFLOOR PERFOR-M

Yerden ısıtmalı döşemelerde son kat kaplama yüzeyi Parke yahut Halı olduğunda, kaplama yüzeyi altında kullanılan şilte ve keçe gibi ara katman ürünlerinin kısmi ısı yalıtım özelliklerinden dolayı ciddi performans ve enerji kayıpları oluşur.

iFLOOR® PERFOR-M serisi, standart HPE serisinin Akustik ve Isıl Geçirgenlik değerlerinin optimum düzeyde sağlanacağı orantıda perforasyona uğratılmış şeklidir. Bir yanda HPE serisinden gelen yüksek darbe yalıtım performansı ve basınç dayanımıyla birlikte, maksimum ısı transferine olanak sağlayan perforasyon modeline sahiptir.

iFLOOR® PERFOR-M serisi, yüksek yoğunluklu Çapraz Bağlı ve Amorf formda hücre yapısına Yük altında ezilmeden Darbe Yalıtımı sağlarken, ısıl geçirgenliği ile yerden ısıtma sistemindeki enerji kayıplarını minimuma indirir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığında; basınç ve sıcaklıktan kaynaklı performans kaybı olmadan güvenle kullanılır. Antibakteriyeldir, kaplama yüzeyi altında sıcaklık farklarından doğacak yoğuşmadan kaynaklı bakteri üremesi ve koku sorunlarına engel olur.

 

Density

 

90 Kg/m³

Thickness

EN 823

2mm – 6mm

Impact Insulation (ΔLw)

EN ISO 10140-3

12dB – 19dB

Thermal Conductuvity (λ)

EN 12667

1,107 W/m.K

Resistance to Strain at %10 Deform.

EN 826

54 kPa

Water Absorption

EN 1609

% 0

Bacteria Resistance

 

Antibacterial

Volatile Organic Component (VOC)

US EPA 8260C

Not Include

Operating Temperature

 

-20°C  -  +110°C