Hizmetlerimiz

IFLOOR TATAMI

İndir

IFLOOR TATAMI

İFLOOR TATAMİ Serisi

iFLOOR® TATAMİ serisi, standart HPE serisi ürün grubuna yüzey sertleştirme işlemi yapılarak üretilir.

iFLOOR® HPE serisinin mükemmel darbe emici özelliği ve aşınma dayanımı, iFLOOR ® TATAMİ serisi ile görsellik kazanır. Özel geçme tırnakları ile zeminlerde son kat kaplama ürünü olarak kullanılır, kolay uygulanır.

Spor ve Oyun alanlarında düşme/darbe kaynaklı yaralanmaların önüne geçmek için son kat zemin kaplaması olarak iFLOOR® TATAMİ kullanılmaktadır.

26mm ve 13mm standart kalınlıklarda üretilen iFLOOR® TATAMİ ;

Kaymaz,

Konforlu Basma Yüzeyi Sağlar,

Darbe Emicidir,

İnsan Sağlığına Zararlı Bileşen İçermez,

Antibakteriyeldir,

Su Emmez,

Aşınmaya Karşı Dayanıklıdır,

Isı Yalıtımı Sağlar,

Temizlik ve Bakımı Kolaydır, Su ve Sabun İle Temizlenebilir.

 

100cm X 100cm ve 50cm X 50cm ölçülerinde, 13mm kalınlıkta tek renk tek yüz, 26mm kalınlıkta tek renk veya çift renk çift yüz seçeneği mevcuttur. Standart renkler Mavi, Kırmızı, Sarı, Siyah haricinde 50 farklı özel renk seçeneği ile istenilen kombinasyonda döşemeler oluşturulabilir. Kurulumu kolaydır, Puzzle şeklinde tırnaklı kenarların birbirine geçirilerek zemine döşenmesi yeterlidir.

 

Çocuk Oyun Alanlarında, Anaokulu Kreş Zeminlerinde, Spor Salonu Zeminlerinde, Fitness Salonu Zeminlerinde, Uzakdoğu Spor Alanı Zeminlerinde, Fuar Standı Zeminlerinde, Rehabilitasyon Merkezi Zeminlerinde sağlıklı ve estetik görünümlü zeminler oluşturulmasını sağlar.